Pārlekt uz galveno saturu

Augstvērtīgus rezultātus uzrādījuši LLU volejbolisti un telpu futbolisti

Aizvadītās nedēļas nogalē 7. – 8. maijā nozīmīgi starti bijuši LLU volejbola un telpu futbola izlasēm Latvijas XXVI universiādes sacensību ietvaros.

7. un 8. maijā Jelgavas sporta bāzēs notika Latvijas XXVI universiādes sacensības volejbolā. LLU vīriešu izlases komanda izcīnīja 2. vietu.  Komandā spēlēja : J.Gabranovs (MF), E.Jusis (TF), A. Dandens (VBF),  T.Dandens (MF), R.Dabiņš (TF), K.Krauze (VBF), A.Cimoška, S.Arājums (PTF). Komandas trenere Marina Cīrule. Spēcīgajā meiteņu konkurencē LLU izlase izcīnīja 6. vietu.

Teicamu sniegumu uzrādīja arī LLU futbolisti. Smagā finālspēlē ar Latvijas universitātes komandu ar rezultātu 3:5 LLU izlases komanda izcīnīja 2. vietu Latvijas XXVI universiādes sacensībās telpu futbolā. Komandā spēlēja:  Atis Grīnbergs (MF), Ivo Zeps (ESAF), Dairis Zariņš (MF), Mārcis Šnēbergs (MF), Artūrs Linde (TF), Kristaps Maskalis (ITF), Artūrs Sereda (VBF), Nauris Blumbahs (ESAF), Oskars Gabranovs (ESAF), Vladimirs Gudeļonoks (TF), Danīls Šaranovs (PTF), Edgars Afanasjevs (ESAF absolvents), Oskars Deaks (MF), Artis Staļģis (ESAF), Edgars Lapkovskis (ESAF). Komandas treneris Aldis Trukšāns.