Pārlekt uz galveno saturu
Atpakaļ pie saraksta

Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Vakance veterinārārsta asistents/e
Kontaktinformācija 26537527
Kur sūtīt CV klinikasadministracija@lbtu.lv
Aktuāli līdz 2024-10-30
Apraksts

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Veterinārā klīnika piedāvā pilnas slodzes darbu veterinārārsta asistentam(ei) Zirgu klīnikā uz nenoteiktu laiku

Pienākumi:

  • dzīvnieku fiksācija;

  • dzīvnieku kopšana

  • dažādu ārstniecības manipulāciju veikšana

  • dzīvnieku fizioloģisko pamatrādītāju uzraudzība veterinārārsta vadībā;

  • dzīvnieku sagatavošana ķirurģiskām procedūrām;

  • saimnieciskie darbi.

Prasības:

  • vēlama iepriekšēja pieredze darbā ar zirgiem;
  • augsta atbildības sajūta;
  • obligātas valsts valodas zināšanas;
  • vēlamas angļu valodas pamatzināšanas;
  • veterinārārsta asistenta izglītība tiks uzskatīta kā priekšrocība.

Piedāvājam:

  • darbu moderni aprīkotā veterinārajā klīnikā;
  • sociālās garantijas;
  • draudzīgu kolektīvu;
  • izaugsmes iespējas.

Darbinieka amatam ir noteikta bruto mēnešalga sākot no 4,80 Eur/h.

Darba vieta: LBTU Veterinārā klīnika, K. Helmaņa iela 8, Jelgavā.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir LBTU, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.