Pārlekt uz galveno saturu
Atpakaļ pie saraksta

Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs”
Vakance SINOPTIĶIS
Kontaktinformācija personals@lvgmc.lv
Kur sūtīt CV personals@lvgmc.lv
Aktuāli līdz 2024-10-28
Apraksts

                               VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” (reģistrācijas Nr. 50103237791, www.lvgmc.lv) aicina pievienoties savam kolektīvam

SINOPTIĶI*

Prognožu un klimata daļā

Galvenie pienākumi:

  • Operatīvās meteoroloģiskās informācijas analīze, prognožu un brīdinājumu sagatavošana;

  • Komunikācija ar klientiem un sabiedrību, sniedzot un skaidrojot meteoroloģisko informāciju;

  • Piedalīšanās pētījumu, kā arī jaunu produktu un pakalpojumu izstrādē;

  • Sekošana nozares attīstības tendencēm Latvijā un pasaulē.

Prasības:

  • Augstākā izglītība dabas zinātnē vai inženierzinātnēs (var būt students, pabeigti vismaz 2 kursi);

  • Pamatzināšanas matemātikas, statistikas un fizikas jomā, kā arī vides procesu modelēšanā, spējas un interese šīs jomas apgūt padziļināti;

  • Stresa noturība, spēja pieņemt patstāvīgus lēmumus un strādāt operatīvu darbu;

  • Punktualitāte, augsta precizitāte veicot darbu;

  • Attīstīta loģiskā un telpiskā domāšana;

  • Labas komunikācijas spējas;

  • Teicamas latviešu (C līmeņa 1.pakāpe) un labas angļu valodas zināšanas;

  • Prasme lietot MS Office, kā arī interese apgūt specializētās meteoroloģisko datu analīzes, apstrādes un vizualizēšanas sistēmas.

Piedāvājam:

  • Dinamisku pilnas slodzes darbu ar summēto darba laika uzskaiti (elastīgs darba grafiks, kas ļauj apvienot studijas ar darbu);

  • Apmācību un izaugsmes iespējas, t.sk. regulāri papildinot zināšanas ārvalstīs;

  • Pēc apmācību laika noslēgšanās iespēju iesaistīties kādas no jomām, kas saistītas ar operatīvo darbu, uzturēšanā un attīstīšanā (piemēram, skaitlisko modeļu datu pēcapstrāde, pakalpojumu attīstība noteiktām klientu grupām u.c.), kā arī piedalīties starptautiskos projektos, sadarboties ar citu Eiropas valstu meteorologiem;

  • Konkurētspējīgu atalgojumu: apmācību laikā EUR 1080.00, pēc tā no EUR 1400.00 līdz EUR 1800.00 (bruto) mēnesī, atbilstoši profesionālajai pieredzei, un sociālās garantijas, piemaksas par nakts darbu un svētku dienās (dežūras) atbilstoši Darba likumam;

  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;

  • Iespēju apzināt un izmantot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus meteoroloģijas jomā;

  • Labiekārtotu darba vidi, darba vieta: Rīga, Latgales iela 165.

Informācija pretendentiem:

  • CV un motivētu pieteikuma vēstuli sūtīt līdz 28.10.2024. uz e-pastu personals@lvgmc.lv vai pa pastu: Latgales iela 165, Rīga, LV – 1019 ar norādi "Sinoptiķis".

  • Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai (ja atbildi līdz 31.10.2024. neesat saņēmis – jāpieņem, ka atlases pirmo kārtu Jūs neesat izturējis).

  • Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi, datu pārzinis ir VSIA „Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs”, adrese: Latgales iela 165, Rīga.

* Sinoptiķa darba pamatuzdevums ir prognožu un brīdinājumu sagatavošana Latvijas teritorijai, Baltijas jūras centrālajai daļai un Rīgas līcim. Darbs ir dinamisks un interesants, tomēr prasa stresa noturību un spēju strādāt patstāvīgi. Nepieciešama augsta atbildības sajūta, jo ikdienā sinoptiķis apkalpo dažādus nozīmīgus tautsaimniecības sektorus (enerģētika, ceļu uzturēšana, mežsaimniecība, aviācija, civilā aizsardzība u.c.). Pakalpojumi tiek sniegti 24/7 režīmā, tādēļ sinoptiķa darbs tiek organizēts maiņās (12 stundu), un jārēķinās, ka darbs būs arī nakts stundās un svētku dienās. Uzsākot darbu, pirmajā gadā tiek nodrošināts apmācību process, kura laikā pretendents pilnveido profesionālās zināšanas un apgūst praktiskās iemaņas atbilstoši individuālam apmācību/ieskaišu plānam, vēl nav darbs nakts maiņās

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi, datu pārzinis ir VSIA „Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs”, adrese: Latgales iela 165, Rīga.